Bez kategorii

Agencje hostess – czy warto z nimi współpracować?

Agencje dla hostess

Firmy często wykorzystują agencje hostess jako pośrednika w zatrudnianiu profesjonalnych promotorek. Agencje hostess to także miejsce dla dziewczyn, które szukają pracy w tej branży i chcą zapewnić sobie dobre warunki zatrudnienia. Jakie jeszcze korzyści niesie współpraca z agencją?

Właściciele firm, organizatorzy konferencji czy eventów branżowych, a także dyrektorzy i prezesi korporacji bardzo często korzystają z usług agencji hostess. Dzięki temu praca hostess na planowanych akcjach promocyjnych, wydarzeniach branżowych i konferencjach jest w pełni profesjonalna.

Agencje hostess to firmy założone w celu ułatwienia kontaktu między promotorkami, a klientami, którzy chcą zlecić przeprowadzenie promocji w wybranej przez siebie formie. Klient przed podjęciem współpracy określa swoje potrzeby i wymagania dotyczące czasu trwania promocji, sposobu jej przeprowadzenia, ilości hostess, które będą potrzebne, ich stroju, wyglądu oraz wielu innych czynników.

Po otrzymaniu zamówienia agencja hostess ustala warunki pracy z promotorkami, które posiada w swojej bazie. Przeważnie firmy posiadają sporą grupę dziewczyn i wybierają wśród nich te, które są zainteresowane współpracą w konkretnym czasie i na konkretnych, wcześniej ustalonych warunkach. Czasami firma zlecająca promocję ma szczegółowe wymagania co do hostess obsługujących promocję lub targi. Na przykład muszą posługiwać się językiem obcym lub posiadać dane cechy wyglądu.

Agencje hostess

Dobra agencja hostess charakteryzuje się renomą i profesjonalizmem w podejściu zarówno do klienta, jak i swoich podopiecznych. Ogólnopolska Agencja Hostess https://www.erica.pl charakteryzuje się fachową i profesjonalną opieką nad zatrudnionymi hostessami oraz rzetelnym podejściem do klienta i przyjmowanych zleceń.

Jakie korzyści dla klienta oferuje agencja?

Główną korzyścią, jaka płynie z korzystania z usług agencji dla hostess jest pewność rzetelnego wykonania zamówionej usługi. Agencje hostess mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu promocji, pracują w nich ludzie specjalizujący się w marketingu.
Zatrudniając agencję firma może być pewna, że promocja zostanie przeprowadzona zgodnie w podanymi zaleceniami. Klient może też liczyć na doradztwo w kwestii tego, jakie metody zastosować, by osiągnąć swój cel marketingowy.

Zatrudniając hostessy bezpośrednio, nie ma pewności czy dziewczyny podejdą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, mogą być niedoświadczone lub może brakować im odpowiedniego przeszkolenia. Nad takimi kwestiami właśnie czuwa agencja, dlatego klient nie musi się martwić wytycznymi dla każdej z hostess.

Zlecając przeprowadzenie promocji profesjonalistom firma może zaoszczędzić także czas, który poświęciła by na sprawdzanie przebiegu akcji promocyjnej lub tworzenie raportów sprzedaży produktów czy rozdanych gadżetów. Tym także może zająć się agencja hostess. Podsumowując, korzystanie z usług agencji niesie sporo korzyści dla klienta i warto zlecić przeprowadzanie akcji marketingowych profesjonalistom.

Jakie korzyści dla hostess oferuje agencja?

Agencja hostess

Przede wszystkim agencja zapewnia ciągłość zatrudnienia. Ofert dla promotorek jest sporo, ale aby móc zdobywać sporo zleceń trzeba być cały czas na bieżąco – przeglądać ogłoszenia i odpowiadać na nie w szybkim czasie. Konkurencja w branży jest spora.

Przy pracy dla agencji nie ma takiego problemu, ponieważ firma zapewnia stały dostęp do zleceń i sama informuje o zbliżających się promocjach, na które można się zgłosić. Wystarczy, że dziewczyna raz znajdzie się w bazie hostess, aby nie musiała martwić się o kolejne propozycje obsługi promocji.

Kolejną zaletą z punktu widzenia hostessy jest bezpieczeństwo zatrudnienia. Agencje hostess podpisują umowę z pracownikami (najczęściej jest to umowa zlecenie), która szczegółowo określa warunki współpracy: wymiar czasu pracy, stawkę godzinową oraz inne ważne z punktu widzenia pracownika oraz zlecającego kwestie.

Hostessa pracująca dla agencji nie musi obawiać się o nieuczciwe potraktowanie czy brak terminowej wypłaty. Wszystkie te zagadnienia ujęte są w umowie i obie strony są zobowiązane do jej przestrzegania. Taki sposób zatrudnienia daje poczuje bezpieczeństwa, tym bardziej, że bardzo często w roli hostess pracują młode osoby, nie mające jeszcze dużego doświadczenia na rynku pracy.

Kliknij aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Do góry