Bez kategorii

Tablica reklamowa – nowoczesna forma reklamy dla każdego

Reklama centrum handlowe

Nowoczesne tablice reklamowe to świetny sposób na nowoczesną promocję Twojej marki. Wszystko to za sprawą niemal nieograniczonych możliwości jakie prezentują sprawdzone agencje reklamowe, które dysponują różnego rodzaju nośnikami reklamowymi.

Tablice reklamowe pozwalają nam stworzyć skuteczną i efektywną reklamę reklamę naszej marki. Wykorzystując możliwości, jakie stwarza nam sprawdzona agencja reklamowa, możemy stworzyć pełnowymiarową kampanię – w naszym mieście lub ogólnopolską – która pozwoli poszerzyć bazę klientów. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja na rynku jest naprawdę duża, a marketing stanowi podstawę działalności każdej firmy, skuteczna promocja jest na wagę złota.

Co to są tablice reklamowe?

Tablice reklamowe to są najczęściej bilboardy i vinylboardy, czyli rodzaj reklamy zewnętrznej mający na celu promocję firmy. Najczęściej tego typu reklamy umieszcza się w centrach miast, przy ruchliwych drogach czy autostradach. Z uwagi na swój rozmiar i lokalizację, tablice reklamowe przyciągają uwagę mijających przechodniów czy przejeżdżających kierowców.

Reklama wielkoformatowa

Rodzaje i cena bilboardów

Bilboardy cechuje przede wszystkim charakterystyczny, duży rozmiar. Najczęściej reklama na bilboardzie oferowana jest w dwóch wariantach rozmiarowych: 12m2 (wówczas koszt wynosi 590-1190 zł za miesiąc) lub 18m2 (cena przy takiej powierzchni to przedział 1200-3990 zł za miesiąc).

Vinylboardy to także tablice reklamowe, te jednak są dużo mniejszego rozmiaru. Kompaktowe rozmiary vinylboardów pozwalają nam na montaż w miejscach, w których nie możemy pozwolić sobie na tradycyjne bilboardy. Często w mniejszych miasteczkach to właśnie vinyboardy są jedyną opcją promocji na tablicach reklamowych. Koszt vinylboardu to przeciętnie 600-800 zł miesięcznie.

ZnajdzReklame.pl – oferta marki

Znajdzreklame.pl to firma zajmująca się kompleksową reklamą firm i usług. Na stronie znajdzreklame.pl znajdziemy praktyczne opisy poszczególnych rodzajów reklam i kampanii reklamowych – tablic reklamowych, reklam tradycyjnych, nowoczesnych, wielkoformatowych i innych – dzięki czemu otrzymujemy wszystkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy informacje. Ponadto, firma zapewnia nam fachową pomoc na każdym etapie trwania kampanii, a więc od projektu i wyceny, poprzez działania prowadzone w ramach promocji, po raport z wynikami kampanii. W praktyce oznacza to, że otrzymujesz profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy, a także – ocenę współpracy i skuteczności kampanii po zakończeniu działań. Ofertę ZnajdzReklame.pl na tle innych tego typu firm wyróżnia szeroka oferta reklamowa, a także bezpłatna wycena, co pozwala Ci bez stresu oszacować czy stać Cię na konkretną kampanię reklamową, a co za tym idzie – czy chcesz z niej skorzystać.

Należy podkreślić, że firma posiada ponad 30.000 powierzchni reklamowych w ponad 500 miastach na terenie całego kraju Dzięki temu możemy wybrać reklamę w dowolnym mieście lub zaplanować ogólnopolską kampanię reklamową – możliwości jest naprawdę dużo!

Reklama galeria handlowa

Jakie są zalety tablic reklamowych?

Tablice reklamowehttps://www.znajdzreklame.pl/tablice-reklamowe – to jest forma reklamy, która pozwala na dotarcie do dużej liczby odbiorców, głównie za sprawą specyficznych rozmiarów i lokalizacji. Umieszczenie takiej reklamy przy większej ulicy w mieście, przy obwodnicy lub na większych budynkach gwarantuje skuteczną promocję naszej marki.

1) Tablice reklamowe stanowią taką reklamę, której nikt nie zdejmie ani nie zablokuje, tak jak ma to nierzadko miejsce w przypadku reklamy telewizyjnej czy w sieci.

2) Dobrze zaplanowany i zaprojektowany bilboard gwarantuje nam aż 80% szans na zapamiętanie naszej reklamy. Dzięki temu wzrasta rozpoznawalność marki i liczba potencjalnych klientów.

3) Duże wymiary, efektowna ekspozycja i oświetlenie bilboardów sprawiają, że aż 55% przechodniów zwróci na niego swoją uwagę.
Tablice reklamowe są doskonałym sposobem na promocję marki. Już dziś rozpocznij współpracę ze sprawdzoną agencją reklamową i ciesz się efektami skutecznej kampanii!

Kliknij aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Do góry