Bez kategorii

Jak umówić się na prezentację Thermomix?

Thermomix przepisy

Thermomixy stają się coraz popularniejsze. W dobie pandemii trudniej jednak o proefesjonalną prezentację we własnym domu, a właśnie tak najczęściej pozyskiwane są Thermomixy. Podpowiadamy więc jak umówić się na prezentację Thermomix!

Thermomix to rewolucyjny robot kuchenny, który pozwala w bardzo krótkim czasie przygotować i ugotować wiele potraw. To także bardzo zaawansowane technicznie urządzenie, z wieloma funkcjami i bardzo kompaktowym i eleganckim designem. Robot łączy w sobie 12 urządzeń, przyspieszając i ułatwiając pracę w kuchni. Dzięki temu niesamowitemu sprzętowi kuchennemu można ważyć, miksować, mielić, mieszać, kroić, ugniatać, emulgować, a nawet gotować na parze.

Jak kupić Thermomix?

Firma Vorwerk zdecydowała się na sprzedaż swojego flagowego produktu za pośrednictwem przedstawicieli handlowych, którzy organizują prezentacje w domach klientów. Dodatkowo ich praca polega na zapewnieniu wsparcia, pomocy i udzielania przydatnych porad dotyczących użytkowania robota. Ogromną zaletą takiej formy sprzedaży jest budowanie zaufania do marki, a demonstrowanie możliwości Thermomixa pozwala rozwiać wątpliwości dotyczące podjęcia decyzji o zakupie.

Umówienie się na prezentację jest bardzo proste – wystarczy wejść na stronę Vorwerk, wypełnić formularz i czekać na kontakt z konsultantem lub skorzystać z polecenia konsultanta od osób, które już Thermomix kupiły. Ewentualnie można przedstawiciela znaleźć korzystając z mediów społecznościowych lub przeglądając blogi. Obecnie, z powodu pandemii istnieje możliwość przeprowadzenia takiej konsultacji online, a jeśli klient ma życzenie to, z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa, przedstawiciel przyjedzie do domu.

Thermomix Cookido

Co musisz wiedzieć o Thermomixie?

Thermomix to prawdziwie wielofunkcyjne urządzenie, które sprawi, że przygotowanie najbardziej skomplikowanych przepisów będzie niezwykle łatwe, nie tylko dla ekspertów kulinarnych, ale także dla początkujących, którzy będą mogli uzyskać wyjątkowe rezultaty i zaskoczyć rodzinę i przyjaciół nowymi potrawami. Dla wielu użytkowników Thermomix jest nieocenioną pomocą w kuchni, ale nie tylko pod względem gotowania, ale także pod względem ekonomicznym. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji zajmuje bardzo mało miejsca, a każde akcesorium, nawet to z najbardziej złożonymi funkcjami, zostało zaprojektowane tak, aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do jego przechowywania. Warto zwrócić uwagę na to, że urządzenie zużywa niewiele energii elektrycznej, a niskotłuszczowe gotowanie na parze pozwala tworzyć smaczne i jednocześnie zdrowe, dietetyczne potrawy. Thermomix pozwala także przygotować posiłek np. na bazie ryb, przystawek i warzyw w zaledwie 30 minut, przygotowując wszystko jednocześnie. Oszczędzając czas w kuchni, pozwala zatem poświęcić się innym czynnościom.

Czym wyróżnia się Thermomix?

Na rynku nie brakuje podobnych urządzeń, które mają identyczne funkcje, w dodatku są o wiele tańsze. Jednak to Thermomix jest prawdziwym kuchennym hitem. Dlaczego? Przede wszystkim producent zapewnia pełne wsparcie konsultantów przez cały okres użytkowania, a nie tylko w chwili zakupu. Poza tym Thermomix wyprzedza konkurencje pod względem powolnego gotowania i ciągłego mieszania takich dań jak zupy, risotto czy polenty. Oprócz tego jest rewelacyjny jeśli chodzi o przygotowanie potraw dla niemowląt, przetworów wymagających kontrolowanej temperatury np. w cieście lub przy tworzeniu skomplikowanych sosów. Thermomix jest więc doskonały dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia w kuchni – z Thermomixem mogą tworzyć smaczne i oryginalne potrawy.

Thermomix urządzenie

Funkcje Thermomixa

Gotowanie to czasochłonne zajęcie, a Thermomix pozwala znacznie skrócić czas, który trzeba poświęcić na przygotowanie wartościowych posiłków dla całej rodziny. Bardzo wygodne jest miksowanie, ponieważ wystarczy wszystkie składniki włożyć do miski, dostosować prędkość i reszta w zasadzie robi się sama. W ten sam sposób ta funkcja Thermomixa pozwala na tworzenie zimnych napojów, smoothie czy koktajli, które latem będą niezwykle mile widziane. Co więcej, dzięki tej funkcji można również robić sorbety, zupy i soki lub ubijać na sztywno śmietanę lub białka jajek. Jedną z najbardziej innowacyjnych funkcji jest możliwość rozgrzania się, co znacznie ogranicza korzystanie z tradycyjnych piekarników i mikrofalówek. Gotowanie to kolejna wielka rewolucja Thermomixa, dzięki której przygotowywanie potraw jest jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Jeśli myślisz o zakupie swojego Thermomixa, lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego czym jest Thermomix, zajrzyj do tego artykułu!

Kliknij aby skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Do góry